פינוי פסולת תעשייתית

פינוי עודפי עפר

כיום, עודפי העפר הקיימים בישראל עומדים על למעלה משבעה מיליון טונות, בעקבות כך, פינוי עודפי עפר הפך לשירות נפוץ במיוחד בעשור האחרון. כמויות אדירות של עודפי עפר ופסולת נוצרים בעקבות פרויקטים שונים של בנייה, שיפוצים, הריסת מבנים ועוד. לכן, ישנן תקנות אשר מחייבות את הבונים בפינוי מהיר ונכון של הפסולת ועודפי העפר הקיימים באתר.

פינוי פסולת מגובה

פינוי פסולת מגובה הינה פעולה אשר שמורה לאנשי מקצוע מנוסים, בעלי ידע מעמיק בתחום בלבד. פינוי פסולת בצורה נכונה ומקצועית דורשת ניסיון וידע רב. פסולת אשר שוכבת באתר למשך זמן רב, יכולה לצבור מזיקים ונגעים ולהפוך מסוכנת לבריאות, ולהזיק לאיכות הסביבה. פס פינוי פסולת בע״מ מתמחים בפינוי פסולת מסוגים שונים, השכרה של מכולות לפינוי פסולת, ועוד מגוון שירותים ומוצרים ללקוחות עסקיים ופרטיים.
 
פסולת תעשייתית הינה למעשה פסולת אשר מגיעה מאתרי בנייה, ומפעלים מסוגים שונים אשר מייצרים מידי יום כמות גדולה של פסולת. פסולת תעשייתית יכולה להתחלק לשני סוגים מרכזיים, הראשונה היא פסולת מוצקה אשר נוצרת מתהליך ייצור של מגוון רחב של מוצרים, או מאריזות, ופסולת נוזלית.

פינוי פסולת תעשייתית נועד לאסוף את סוגי הפסולת הקיימים מהמפעל או האתר, ולאפשר סביבה נקייה ובריאה יותר. בשונה מפינוי פסולת רגילה, פינוי פסולת תעשייתית הינו תהליך רגיש יותר, מכיוון שפסולת תעשייתית דורשת טיפול מיוחד ושונה. על מנת לבצע פינוי באופן מקצועי, חשוב להבין כי מדובר בפסולת אשר שונה בהרכב שלה, ויכולה לעודד זיהום אוויר. כיום, שירות פינוי פסולת תעשייתית הפך לנפוץ במיוחד בעקבות כמויות הענק אשר מצטברות בכל מפעל בישראל. פס פינוי פסולת בע״מ הינה חברה מקצועית אשר מתמחה בשירותי פינוי מבנה, פינוי עודפי עפר, פינוי פסולת מגובה, ופינוי פסולת תעשייתית.

פינוי מבנה

פינוי מבנה הינו למעשה פינוי של מבנה שהוחלט לפנות ממנו את התושבים או הדיירים, או לחילופין לפנות על מנת להרוס מבנה קיים ולהקים במקומו מבנה חדש. מדובר בפעולה הנדסית רגישה וקריטית במיוחד, אשר דורשת מאנשי המקצוע מומחיות, הבנה מעמיקה וניסיון רב. כמו כן, כאשר מדובר בפינוי, יש לקחת בחשבון את האלמנט החוקי הקיים, מהסיבה כי מדובר בפעולת בנייה לכל דבר, אותה יש לבצע באופן מקצועי ונכון.
 

יצירת קשר מהיר

מלאו פרטיכם בטופס הבא ואנו ניצור קשר בהקדם:

play4, play, media control, audio
 


יצירת קשר מהיר

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
ואנו ניצור קשר בהקדם:

חייגו אלינו 074-76-914-13

play4, play, media control, audio

הזמנת שירות > 074-76-914-13

אשדוד  |  Doron.pass2018@gmail.com  |  052-8100074  |  08-8659029