עבודות גזם

עבודות גזם? פנו אלינו!

יש לנו ניסיון רב בביצוע עבודות גזם מכל הסוגים, עבור כל סוגי הלקוחות. אנו עובדים מול רשויות מקומיות ועיריות. אנו עובדים עם לקוחות פרטיים, בעלי גינו או חצרות. גם גננים וקבלני גינות מוזמנים לפנות אלינו. יש לנו את הציוד לביצוע העבודה, נקי, איכותי ובמהירות!
 
לצד ביצוע עבודות הגזם, אנו ערוכים לספק מגוון סוגי מכולות, לכל מטרה. בעזרת המכולות אפשר לפנות לא רק פסולת גינון וגזם. אפשר לפנות גם פסולת בניין, חלקי מבנים ישנים שצריך להרוס, פסולת שנוצרה לאחר שיפוץ או שיקום של מבנים. כלומר, מלבד עבודות גזם, הרגישו חופשיים לפנות אלינו גם אם אתם צריכים שירותי מכולות ופינוי פסולת לסוגיה. יש לנו מכולות פינוי קטנות. יש לנו מכונות פינוי בגודל בינוני. יש לנו גם מכולות גדולות לפינוי ואיסוף מקצועי.
 

איסוף ופינוי במקום שלכם

אנו ערוכים להגיע אליכם, לכל מקום שבו דרושים לכם אנשי מקצוע שמבצעים גם איסוף גזם. ערוכים בשבילכם לביצוע הפרויקט בצורה מהירה ובאמינות גבוהה. בנוסף, אנו יכולים להציע גם שירותים משלימים כגון שירותי עפר וביצוע חפירות למיניהן (בעזרת מחפרונים). אנו ידועים באמינות הגבוהה שלנו. מבצעים כל עבודה במסירות ועל פי לוח הזמנים שנקבע.

אם יש לכם כמות זעירה של גזם, יתכן שאתם יכולים להסתדר בצורה סבירה באופן עצמאי. אבל אם הגזם התאסף, אם ערימות הגזם גבוהות ואתם זקוקים לפתרון, אנו עומדים לרשותם. שלל פתרונות לאיסוף ופינוי, לכל סוגי הלקוחות.

מטפחים גינה, פארק, מדשאות גדולות, חורשות ויערות? את הגזם שהתאסף נוכל לאסוף ולפנות בשבילכם! לפרטים נוספים והזמן שירות, פנו אלינו: פס פינוי פסולת בניין בע"מ. מקצועיות, אמינות, שירות מהיר ומחירים נוחים.
 
חורשות, גינות, גנים פורחים, אם לא מטפחים אותם, הם הופכים למוזנחים וחבל. במובהק, טיפוח של גינות יפות או פארקים מחייב השקעה שוטפת. מעת לעת, יש צורך לבצע חיתוך, סילוק ופינוי של ענפי עצים, חלקי שיחים וכיוצא בזה. אנו, חברת פס פינוי פסולת בניין בע"מ, מתמחים בכל סוגי עבודות הגזם. קראו לנו ונגיע מהר!
 

יצירת קשר מהיר

מלאו פרטיכם בטופס הבא ואנו ניצור קשר בהקדם:

play4, play, media control, audio
 


יצירת קשר מהיר

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
ואנו ניצור קשר בהקדם:

חייגו אלינו 074-76-914-13

play4, play, media control, audio

הזמנת שירות > 074-76-914-13

אשדוד  |  Doron.pass2018@gmail.com  |  052-8100074  |  08-8659029