חציבה

כיצד מבצעים חציבה מקצועית

כאשר אנו מדברים על חציבה מקצועית, מדובר על ביצוע העבודה בעזרת ציוד מקצועי. אין מדובר בקידוח נקודתי זעיר, שניתן לבצע בעזרת מקדחה פשוטה. אנו מתמחים בביצוע חציבה מקצועית, תוך שימוש בכלים כדוגמת פטישי חציבה חזקים. ולמי בעצם נדרשת חציבה מסוג כזה?
 
בין היתר, חציבה נדרשת בזמן הקמה של מבנים חדשים, כאשר צריך לבצע חיתוך וחציבה בקיר בטון או לבנים, בלוקים וכיוצא בזה. אם רוצים לפתוח דלת או חלון או לבצע שינוי כלשהו. חציבה נדרשת כאשר רוצים להכין תעלות לכבלים או לתשתיות שונות. חציבה עשויה להידרש גם לצורך סילוק סלעים ובמהלך עבודות עפר. חציבה נעשית בשיפוצים של מבנים, חידוש מבנים.
 

שירותי חציבה והריסת מבנים

משפצים את הבית הפרטי או שאתם קבלנים ומחפשים שירות אאטוסורסינג בחציבה או שירותים משלימים? אנו מתמחים גם בשירותי חציבה וגם בשירותי הריסת מבנים אך גם הרבה יותר. כמו כן, ניתן להזמין מאיתנו גם עבודות עפר. כפי שאתם יכולים להבין, אנו מציעים שלל שירותים, לרבות פינוי פסולת. כך שאם אתם צריכים חציבה בסלעים, בטון או הריסת מבנים, חפירות ופינוי, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונחזור אליכם בהקדם. אנו עומדים בזמנים ומציעים שירות מקצועי ומחירים נוחים!

לאחר חציבה או הריסה – אנו מפנים

ביכולתנו לבצע פעולות של פינוי פסולת בניין ועפר. יש ברשותנו מגוון מכולות בגדלים שונים. בעזרת המכולות ניתן להוביל את שאריות החציבה, פסולת בניין, גזם או כל פסולת מתכת, לאתרים המורשים. אל תסתבכו עם הרשויות ואל תקבלו קנסות! באחריות יוזם העבודה לדאוג לפינוי ולשמור על הסביבה נקיה.

חיפשתם שירותי חציבה שמבוצעים על פי הכללים הנאותים, במקצועיות ואמינות? חיפשתם אנשי מקצוע אמינים, שערוכים להגיע אליכם עם כלי עבודה וציוד פינוי מתאימים? אל תהססו. פס פינוי פסולת בניין בע"מ ואתם מסודרים!
 
חברת פס פינוי פסולת בניין בע"מ מתמחים במתן שירותי חציבה, עבודות עפר ופינוי פסולת בניין וחלקי מתכת. השירות ניתן ברמה גבוהה, על פי לוחות זמנים ובמחירים הוגנים. שירות לאנשים פרטיים, שירות לקבלנים, שירות לרשויות וכן לכל המעוניין. לפרטים נוספים, פנו אלינו ונשמח לעזור.
 

יצירת קשר מהיר

מלאו פרטיכם בטופס הבא ואנו ניצור קשר בהקדם:

play4, play, media control, audio
 


יצירת קשר מהיר

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
ואנו ניצור קשר בהקדם:

חייגו אלינו 074-76-914-13

play4, play, media control, audio

הזמנת שירות > 074-76-914-13

אשדוד  |  Doron.pass2018@gmail.com  |  052-8100074  |  08-8659029