חפירות

אחרי הכל, ביצוע פעולת החפירה הינו בדרך כלל שלב מקדים לביצוע עבודה נוספת (למשל הקמת מקלט, מרתף או בריכה). זקוקים לעבודות מקצועיות, של חפירות ואפשרות גם לסילוק העפר או כל פסולת בניין אחרת? אל תהססו, אנו עומדים תמיד לרשותכם. פס פינוי פסולת בניין בע"מ.
 

איך מבצעים חפירות במקצועיות ללא פשרות

חפירות מקיפות, למשל כאשר על הפרק עומדת הקמה של בריכה (שיכולה להיות פרטית או ציבורית) יש לבצע בעזרת ציוד הנדסי מתאים. אנו, פס פינוי פסולת בניין בע"מ, מעמידים לרשותכם ציוד ואנשי מקצוע שמפעילים אותו, על הצד הטוב ביותר.
 

רוצים לדעת איך מבצעים חפירות במקצועיות וללא פשרות? את החפירות מבצעים על ידי באגר על גלגלים. באגר, כלומר מחפרון נייד. זהו כלי לעבודות הנדסיות שמסוגל לבצע חפירות וסילוק של עפר וקרקע בצורה מהירה ויעילה. המחפרון מסוג להגיע לעומק ניכר ויחד עם זאת הוא גם נייד מאוד ובעל יכולת פעולה גמישה.

זקוקים למידע נוסף בנוגע לחפירות בעזרת באגר נייד, על גלגלים? פנו אלינו, פס פינוי פסולת בניין בע"מ ונעמוד לשירותכם. מובטח שירות יעיל, אמין, עמידה בזמנים בהתאם לגודל הפרויקט וכן שירותים משלימים. מחירים הוגנים!

חופרים? את הפסולת מפנים!

אנו מציעים לא רק שירותי חפירות אלא גם שירותי הריסה ושירותי חציבה. ובכל המקרים הללו, אנו מספקים שירות אפשרי של השכרת מכולות. מדוע מכולות? ההלו נדרשות לצורך פינוי פסולת לאתרים המורשים. למעשה, אנו יכולים לבצע עבורכם, אנשים פרטיים, קבלנים ואחרים, את כל הטיפול בנושא פינוי הפסולת. עפר, פסולת בניין, גזם בכמות רבה, אפילו חלקי מתכת, את כל אלה צריכים לפנות לאתרים המורשים.

אם אתם יוזמים עבודת חפירה, הריסת מבנה או שיפוץ, לא פיניתם – קנס קיבלתם! לא כדאי להסתבך עם הרשויות. פס פינוי פסולת בניין בע"מ – חפירות, מכולות ופינוי פסולת כחוק.
 
ביצוע עבודות חפירה מקצועיות דורשת כלים וציוד הנדסי מתאים. חפירות הן מסוג העבודות ההנדסיות שאינן משחק ילדים. יש לבצע סילוק של עפר וחול בכמויות גדולות. ויש לבצע זאת לא רק בצורה איכותית אלא גם בהתאם ללוחות זמנים.
 

יצירת קשר מהיר

מלאו פרטיכם בטופס הבא ואנו ניצור קשר בהקדם:

play4, play, media control, audio
 


יצירת קשר מהיר

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
ואנו ניצור קשר בהקדם:

חייגו אלינו 074-76-914-13

play4, play, media control, audio

הזמנת שירות > 074-76-914-13

אשדוד  |  Doron.pass2018@gmail.com  |  052-8100074  |  08-8659029