השכרת מכולות

פס פינוי פסולת – מה אנחנו מציעים לכם

לפני שמתחילים לבצע שיפוצים, כדאי לזכור את הדבר הבא: אי אפשר להתייחס בקלות ראש לפסולת הבניין שצפויה להתאסף. כך גם במקרים אחרים, כאשר ישנה פסולת מסוג שונה, כגון פסולת של גזם בהיקף משמעותי.
 
אנו, בחברת פס פינוי פסולת מתמחים בפתרונות מקיפים לפינוי פסולת בניין וסוגי פסולת אחרים, על בסיס מכולות. בין השירותים שאנו מציעים:
  1. השכרת מכולות לצורך פינוי פסולת.
  2. ביצוע פעולות הריסה של מבנים ישנים, בשילוב אספקת מכולות לפינוי פסולת.
  3. ביצוע פינוי של מכולות פסולת לאתרים מורשים בלבד.
  4. לצד השכרת מכולות, אפשרי לקבל שירותים נוספים כגון עבודות עפר, חפירות ועוד.  

מה חשוב לדעת על השכרת מכולות

בחברת פס פינוי פסולת בניין בע"מ ערוכים לספק לכם את המכולות הנדרשות לכם, בתוך פרק זמן מהיר במיוחד. ביכולתנו להעביר אליכם כל מיני סוגים של מכולות, לתקופה קצרה או ממושכת. חשוב שתדעו כמה דברים בנוגע להשכרת מכולות. למשל, יש בנמצא מכולות בגדלים שונים.

מכיוון שלא רק עלות ההשכרה של המכולה צריכה להילקח בחשבון, שימו לב שיש עלויות להובלה ולפינוי של המכולה לאתר הפסולת. אם משכירים מכולה קטנה מדי, יהיה צורך לבצע ריקון ופינוי וכמובן גם הובלה מספר רב יותר של פעמים. יחד עם זאת, לא בכל אתר ניתן למצוא את המקום להנחת המכולה הגדולה ביותר האפשרית. אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר לכל שאלה בנושא השכרת מכולות, לכל מטרה.

לאן אפשר לבצע את פינוי הפסולת  

אם אתם שוכרים מכולה אחת או יותר, לצורך פינוי פסולת בניין, גזם וכיוצא בזה, זה רק מחצית העניין. המחצית השנייה היא פינוי הפסולת למקום הנכון. בוודאי ידוע לכם שאין להשליך פסולת בניין בשטחים פתוחים. באחריותכם, כמי שמשפץ נכס או הורס מבנה ישן, לדאוג לפינוי למטמנות או לאתרים המורשים. אם לא נוהגים כך, הקנסות עשויים להיות גבוהים מאוד. אנו, כחברה המתמחה בפינוי פסולת בניין ואספקת מכולות להשכרה, נוכל לדאוג לפינוי הפסולת, לאתרים המורשים – כחוק!
 
כשהורסים מבנה או משפצים מתאספת פסולת בלתי מבוטלת. חלקי בלוקים, לבנים, בטון ישן, צינורות, רעפים, קרמיקה וכיוצא בזה. איסוף לתוך מכולות, כך צריך לנהוג.
 

יצירת קשר מהיר

מלאו פרטיכם בטופס הבא ואנו ניצור קשר בהקדם:

play4, play, media control, audio
 


יצירת קשר מהיר

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
ואנו ניצור קשר בהקדם:

חייגו אלינו 074-76-914-13

play4, play, media control, audio

הזמנת שירות > 074-76-914-13

אשדוד  |  Doron.pass2018@gmail.com  |  052-8100074  |  08-8659029