הובלת פסולת בניין


פסולת זו מכילה מרצפות, שברי שיש ובטון, בלוקים שבורים, חומרי איטום ושאריות של צבע ודבקים. הובלת פסולת בניין על ידי פס תוביל את הפסולת לאתר הטמנה מאושר על ידי הרשויות.

פס פינוי פסולת, מספקת שרותי גריסת פסולת המתבצעת במהירות וביעילות. פס מספקת שירות ללקוחות עסקיים ופרטיים כאחד.

לרשות החברה עומדים מגרסות בגדלים שונים שיודעות לגרוס בטון מחוזק ולהפריד בין האבן למתכת. לפני גריסת פסולת, עוברת הפסולת מיון וחלק ממנה נמצא ראוי לשימוש עבור מצע ומילוי בבניה ומועבר למיחזור. מכונת הגריסה גורסת את הפסולת ומכינה אותה לשימוש חוזר. לאחר הגריסה, חברת פס פינוי פסולת מפנה את הפסולת למקום מאושר. פס מספקת מגוון רחב של שרותי גריסת ופינוי פסולת בניין מכל הסוגים.

מחיר מכולה לפינוי פסולת אצל חברת פס פינוי פסולת הוא ללא תחרות. בנוסף, ניתן לקבל שרותי יעוץ וליווי לגבי כל סוגי הפסולת, אופן הטמנתם ו/או מיחזורם. תוכלו לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ביותר בפנייתכם לחברת פס פינוי פסולת. מחיר מכולה לפינוי פסולת שתקבלו אצלנו בין אם מדובר במכולה גדולה, בין אם מדובר במכולה קטנה, הוא הנוח ביותר שתמצאו. חברת פס מחזיקה ברשותה כלים במיטב הטכנולוגיה המתקדמת וצוות עובדים מיומנן.

מיחזור פסולת עץ,  כמו גם מיחזור פסולת מתכת או כמו סוגי פסולת נוספים, ניתנים למיחזור. עץ הוא חומר גלם מאוד ותיק בתוך התעשיה העכשווית.

מיחזור פסולת עץ ניתן למיחזור בקלות ויכול להביא תועלת במקום להיזרק באשפה.
 
הובלת פסולת בניין היא אחד תהליכים החשובים ששומר על איכות הסביבה שלנו. פסולת בניין נוצרת כתוצאה של בניה, הריסה, חפירה וכד'. הובלת פסולת בניין ושפיכתה ברשות רבים היא עבירה על החוק. ישנם גורמים רלוונטיים שאחראים על אכיפה של פינוי מסודר של פסולת בניין.

הובלת פסולת בניין על ידי חברת פס פינוי פסולת בניין, מציעה שרות אמין מקצועי ומהיר תוך שמירה על מחירים נוחים ויחס אדיב. השפעות סביבתיות לא מועטות יש לפסולת בניין, אך אפשר לראות בפסולת בניין גם משאב. חשוב מאוד לשמור על הסביבה כאשר מפנים פסולת. היום גוברת המודעות ולמרבית האנשים יש מודעות גבוהה לעניין המיחזור. גם פס פינוי פסולת בניין שמה לעצמה למטרה לשמור על איכות הסביבה.
 

יצירת קשר מהיר

מלאו פרטיכם בטופס הבא ואנו ניצור קשר בהקדם:

play4, play, media control, audio
 


יצירת קשר מהיר

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
ואנו ניצור קשר בהקדם:

חייגו אלינו 074-76-914-13

play4, play, media control, audio

הזמנת שירות > 074-76-914-13

אשדוד  |  Doron.pass2018@gmail.com  |  052-8100074  |  08-8659029