אספקת מכולות גדולות


שיפוץ והריסה של מבנים או חלק מהם מייצרת לא מעט לכלוך ופסולת. הטיפול בפסולת בניין או בכל פסולת אחרת חייב להיעשות בצורה מסודרת, על פי חוק ועל פי תקנים מחמירים, תוך שמירה על איכות הסביבה. אספקת מכולות גדולות מאפשרת לקיים את כל התנאים האלה. השלכת פסולת במקומות שאינם מיועדים למטרה זו יחשב למפגע סביבתי (ולעתים אף תברואתי) חמור כיוון שהיא פוגעת בקרקע, בצמחיה ובבעלי חיים. יכול להיווצר מצב שחומרים רעילים יחלחלו למאגרי מי השתיה שלנו ויזהמו אותם. זהו גם מפגע אסתטי אשר אף אחד אינו רוצה לראות מחלון ביתו. אספקת מכולות גדולות כמו גם אספקת מכולות קטנות תמנע מצבים מן הסוג הזה. כמו כן, החוקים במדינה מחייבים איסוף פינוי והטמנה של פסולת. גם כאשר פרויקט הבנייה הוא לא גדול אספקת מכולות קטנות זה בדיוק השרות הנחוץ למטרה זו. הפסולת מפונה ישירות לתוך המכולה וכשזו תתמלא, היא תועבר לאתר הטמנה.

חברת פס פינוי פסולת תעניק אספקת מכולות בראשון לציון כחלק מהשרות שהיא נותנת באיזור הזה. לפני תחילת עבודת שיפוץ או הריסה מן הראוי ליצור קשר עם פס פינוי פסולת כדי לוודא כי כל התהליכים יבוצעו כראוי.

חברת פס יודעת לענות על צרכי לקוחותיה המקיפים מבחינת ציוד, אנשי מקצוע, אישורים ורשיונות. אספקת מכולות בראשון לציון וכן אספקת מכולות בחולון יתבצעו בצורה מקצועית ומהירה גם עבור עסקים וגם עבור אנשים פרטיים.

יש לזכור כי מוטלים קנסות של אלפי שקלים בגין השלכת פסולת, לכן עוד לפני תחילת התהליך, כדאי לתאם מראש אספקת מכולות בחולון. פס שרותי פינוי פסלת מספקים ליווי מתחילת התהליך ועד סיומו, שכולל אישורים והיתרים נדרשים.
 
פס פינוי פסולת בניין מציעה אספקת מכולות גדולות לפינוי פסולת בניין להשכרה מהיום למחר. הפינוי מתבצע ביעילות ובהתאם לחוק ומובל אל אתרי פינוי פסולת מוכרזים ומורשים בלבד. פס פינוי פסולת מספקת שירות ללקוחות עסקיים ופרטיים כאחד שכולל העמסה פינוי ומיחזור. חברת פס פינוי פסולת מעניקה ללקוחותיה מעגל מלא של שירות, מתן פתרונות יצירתיים לוגיסטיים והנדסיים תוך מתן שרות הוגן, יעיל, מהיר ואיכותי במחירים ללא תחרות.

פס מציעה אספקת מכולות גדולות לפינוי פסולת אשר עקב מידותיהן וצורתן, אינן תופסות מרחב רב.
 

יצירת קשר מהיר

מלאו פרטיכם בטופס הבא ואנו ניצור קשר בהקדם:

play4, play, media control, audio
 


יצירת קשר מהיר

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
ואנו ניצור קשר בהקדם:

חייגו אלינו 074-76-914-13

play4, play, media control, audio

הזמנת שירות > 074-76-914-13

אשדוד  |  Doron.pass2018@gmail.com  |  052-8100074  |  08-8659029